Sık Sorulan Sorular
 • Menü Planlaması
  Menü Planlaması, müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentisi doğrultusunda beslenme uzmanı ve diyetisyenlerimiz tarafından özenle hazırlanmaktadır. Öncelikle faaliyet alanına uygun, kalori miktarı, protein, karbonhidrat ve yağ dengesi göz önünde bulundurularak ön çalışma hazırlanır ve müşterilerimizin onayına sunulur. Onay alındıktan sonra ‘’aylık’’ olarak hazırlanan menülerimiz görsel bütünlüğü sağlanarak uyum içinde servis edilir.
 • Sağlıklı Lezzetler
  Lezzet, tükettiğimiz gıdalarda ve yediğimiz yemeklerde aradığımız neredeyse en önemli özelliklerden biridir. Fakat bir yemeğin tek başına lezzetli olması yeterli değildir. Aynı zamanda sağlıklı olması da gerekir. Sağlıklı lezzetler üretebilmek için güvenli, hijyenik ve kaliteli ham maddeler kullanılması gerekir. Bu kriterler hazır olduktan sonra güvenli pişirme yöntemleri ile sağlıklı lezzetler üretebilirsiniz. Anka Catering, ürettiği sağlık lezzetler ile hem sağlığınızı hem de damak tadınızı korur. Geleceğinize sağlık katarak lezzet üretir.
 • Kalitel Hammadde
  Ham madde seçimlerimizi satın alma uzmanlarımız ve gıda mühendislerimiz ile birlikte titizlikle yürütüyoruz.Tedarikçilerimizden ilk olarak üretim izin belgeleri ve numune analiz raporları istenir. Satın alınan tüm ürünlerin kalite belgelerine sahip olmaları,et ürünleri için veteriner onayı ve dezenfeksiyon raporları bulunması gerekir.Sonrasında doğru depolama,uygun ve hijyenik koşullarda saklama, güvenli pişirme yöntemleri ile tüm hijyen ve kalite kontrollerden geçmesi ve kayıt altına alınması gerekir.Daima en iyilerin peşinde olduğumuz gıda sektöründe, lezzeti sağlıkla buluşturuyoruz.
 • Lojstik ve Zamanlama
  Yemek dağıtım ve lojistik hizmetleri Anka Catering’in ana süreçlerindendir. Müşterilerimize yemek ve catering hizmetini güvenli, zamanında ve uygun koşullarda ulaştırmak çok önemsediğimiz ve takip ettiğimiz bir süreçtir. Gelişen teknoloji ile sahip olduğumuz ekipman ve araç filomuzla yapılan lojistik hizmeti, merkezimiz tarafından zaman planlaması yapılarak yönetilir ve talep edildiğinde müşterilerimiz ile paylaşılır. Hizmetimizi müşterilerimize zamanında ve uygun şartlarda ulaştırılması en az üretimi kadar önemlidir.
 • Güvenilir gıda
  Güvenilir gıda; tüketiciye ulaşana kadar geçen süreçlerde gıdaların, fiziksel, kimyasal ve biyolojik tehlikeleri kontrol altına alınmış ve sağlığımızı bozmayacak şekilde üretilmiş olmasıdır. Üretim tesisimiz güvenli gıda üretmek üzere kurulmuş olup, üretimin her aşamasında kontrolleri sağlanan bölümlere ayrılmıştır. Bu sayede oluşabilecek tüm tehlikeler kontrol altına alınır, analiz edilir ve raporlanır. Bütün çabamız insan sağlığını gözeterek ürettiğimiz güvenli gıdaların daha fazla insana ulaşarak bu konuda bilinçlenmelerini ve tüketim alışkanlıklarını bu yönde değiştirmelerini sağlamaktır. Tüm insanlar güvenilir, sürdürülebilir, uygun fiyatta, kaliteli ve sağlıklı beslenme hakkına sahiptir. Anka Catering olarak toplum sağlığını önemsiyor, güvenli gıda üretmenin gururunu yaşıyoruz.