Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Her geçen gün büyüyen hazır yemek ihtiyacını karşılamak için, sektörün deneyimli kadrolarının kurduğu, kurumsal tecrübesini, genç ve dinamik ekipleriyle birlikte büyüten bir organizasyonuz. Anka Kalitesini hem müşterilerimize hem de sektöre tanıtmaya büyük bir azimle devam ediyoruz.

 

Yemek üretmek bir tecrübe işidir. Sektör tecrübesiyle Anka Catering, tedarik aşamasından sunuma kadar, lezzet konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla, artık br standart haline gelen Anka Kalitesinin en büyük garantisi.

Anka Yemek'in kurumsal kültürünün birikimiyle yaratılan lezzet, yıllardır Anka Yemek'in mutlu müşterileri ile buluşuyor.

 

Standartlarla belirlenmiş niteliklerde sağlıklı ve güvenilir yemek üretmeyi kendisine amaç edinen Anka Catering, her geçen gün gelişmeye devam etmesi sayesinde Türkiye'nin her yerinde saygın bir müşteri portföyüne ulaşmıştır. Firmamız kurulduğumuz günden bu yana sahip oldugu müşteri memnuniyeti ve disiplinli hizmet anlayışı nedeniyle sektörün köklü ve güvenilen firmaları arasında yer almaktadır.

 

Günlük "Personel yemeği", "Taşıma Yemek", "Tabldot yemek", "Yerinde üretim yemek hizmeti" ihtiyaçlarınız, özel şirket yemekleri, toplantı ve piknik yemekleri, barbekü partileri, kokteyller, düğün yemekleri veya iftar sofraları... Yemek ihtiyacınız olan her noktada Anka Catering size, hak ettğiniz kaliteli hizmeti sunmak için var. Anka Yemek, kaliteli catering hizmetiyle çalışma hayatınıza dokunmaya devam ediyor

 

İLKELERİMİZ

%100 gıda gevenliğini sağlamak

Tüketici memnuniyetini beklentilerin ötesine taşımak

Çalışanlarımızı sürekli eğiterek yetkilerini artırmak

Sürekli iyileştirme ve gelişim amacıyla çalışmak

Ekip bilinciyle çalışmak

Çalışanların iş sağlığını temin etmek ve iş güvenliğini sağlamak

Üretim artıklarımızın çevreye zarar vermeden, çevreyi yarınlara taşıyacak şekilde uzaklaştırılmasını sağlamak

Tüm kademe çalışanlarımızla iletişim halinde olmak

Tedarikçilerimizi denetleyerek doğru hammadde alımını sağlamak

Misyonumuz

Modern ekipmanlarımız, deneyimli personelimiz, şık sunumlarımız ve zengin menülerimizle, tedarik aşamasından sunuma kadar geçen tüm süreçlerde, müşterilerimize eşsiz bir deneyim yaşatabilmek

Vizyonumuz

Teknolojik alt yapısı, yüksek kalite standardı, güçlü marka değeri ve uzman ekibi ile kurumsal hazır yemek sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak.
Rakamlarla Biz

Rakamlarla Biz

0+

Çeşit Ürün

0+

Yıllık Deneyim

0+

Mutlu Müşteri

0+

Memnuniyet